שירותי אוטובוסים

עד אליך – שירותי הסעות. שירותי הסעות בחברת מטיילי א. אילת פועלת מחלקת הסעות העוסקת במתן שירותי הסעות כלליות לכל רחבי הארץ, עבור קבוצות גדולות או קטנות.

למחלקה מגוון רחב של אוטובוסים. האוטובוסים מצוידים במיטב החידושים: טלוויזיות, די וי די, מיקרופון, מקרר, כיסאות עם הטיה לחצי שכיבה, WIFI, שקעי USB ועוד.

החברה מציעה שירותי הסעות במגוון תחומים:

הסעות תלמידים
בחברתנו כל אוטובוס ערוך והותאם במיוחד להסעת תלמידים (כולל פנסים ואורות מיוחדים) לכל הנהגים נערכת הדרכה מדי שנה לריענון בטיחות בהסעת תלמידים. כל בתי הספר בעיר משתמשים בשירותנו להסעת תלמידים יומיומית בוקר וצהריים. אנו מסיעים כל שנה טיולים שנתיים בין יום אחד לחמישה ימים מאילת ועד החרמון עם נהג צמוד, אדיב ומקצועי.

שירותי לימוזין
השכרת רכבים מפוארים, מגוון רחב של רכבי יוקרה.
לערבים רומנטיים, ימי הולדת, בר/בת מצווה,מסיבות רווקים/רווקות, הצעות נישואין,חתונות עם נהג צמוד בלבוש רשמי, שיפתח לכם את הדלת, כולל כל הפינוקים הנלווים- שתייה, אלכוהול ועוד, על פי בקשה.

רכבי VIP מפוארים להסעת אח”מים
ברשותנו וואנים / מיניבוסים חדישים ומפוארים, להסעת אח”מים, נגנים, להקות, זמרים ותיירים. רכבי ה VIP מצויידים בטלויזיה WIFI, שקעי USB, DVD, מיקרופון ,כסאות עור מתכווננים. נהגים מנוסים בעלי תודעת שירות, דוברי שפות, הנותנים ללקוח שירות אישי ומיוחד.

הסעות לאירועים משפחתיים ועסקיים
הסעות לחתונות, בר/בת מצוות, חינות, בריתות, ימי הולדת או סתם סיבה למסיבה. אוטובוסים צמודים, נהג מקצועי ואחראי. לכנסים מטעם העבודה, וועדי עובדים, הדרכות, סמינרים וקורסים.

הסעות לטיולים מאורגנים
אנו מסיעים טיולים מאורגנים של חברות שונות, מוסדות, גופים, וועדי עובדים, מורים, מועצות דתיות, עיריית העיר וכו’. הנהג צמוד למשך כל הטיול, נענה לדרישות הקבוצה בכל עת ובכל מקום.