אודות

בזכות הנסיון רב השנים שלנו במתן פתרונות תחבורה מקצועיים ובטיחותיים, הפכנו לחברת השינוע הגדולה באילת

חברת מטיילי א. אילת בע”מ הוקמה על ידי מישל אלקסלסי בשנת 1991, ומנתה 3 אוטובוסים בלבד. עם השנים, בזכות הביקוש הרב שהיה לשירותיה, התרחבה החברה וכיום היא מונה צי של מעל 100 כלי רכב חדישים מסוגים שונים המשמשים למגוון שירותים וצרכים.

איך הכל התחיל?

מישל אלקסלסי, מייסד החברה ומנהלה, הינו מתמחה בענף התחבורה, מומחה למתן חוות דעת משפטית בבתי משפט, בורר מוסמך מטעם משרד המשפטים, משמש קצין בטיחות בתעבורה, מרצה בכיר לנהיגה נכונה ומומחה להסעות תיירים. עבורו נושא הבטיחות הוא מעל הכל. מישל מיישם בחברה את כל נהלי הבטיחות ונהגי החברה עוברים באופן שוטף השתלמויות בנושא.

כל הרכבים עוברים פעם בחודש ביקורת תקופתית, במהלכה נבדקות כל המערכות ברכב, בדגש על מערכות ההיגוי, הבלימה, האוויר והצמיגים. כל כלי הרכב מצוידים באישורי בטיחות תקפים המעידים על תקינותו של הרכב ועל בטיחותו. באוטובוסים מותקנות כל מערכות הבטיחות בהתאם לדרישות משרד התחבורה.

מישל אלקסלסי

מנכ"ל

ליעד אלקסלסי

מנהל

ליאל אלקסלסי

מנהלת

לקוחותינו

מבין לקוחות החברה

קהל הלקוחות של מטיילי א. אילת בע”מ מגוון ונאמן. על לקוחותינו נמנים: משרדי ממשלה, צה”ל, משטרת ישראל, עיריית אילת, מתנ”ס אילת, חברת החשמל, החברה להגנת הטבע, האגודה למען הקשיש, בתי ספר, בתי מלון, סוכני נסיעות מהארץ ומאירופה ועוד, וכן לקוחות פרטיים רבים.

 

כל שרי הממשלה וחברי הכנסת המגיעים לאילת במסגרת עבודתם משתמשים בשירותי מטיילי א. אילת באופן בלעדי. הן עבדאללה מלך ירדן באילת והן נשיאי וראשי הממשלה של המדינה, לוו על ידי מטיילי א. אילת כשביקרו בעיר.

 

השירות המצוין שמספקת החברה זוכה להוקרה המתבטאת בשלל תעודות: תעודת עובד מצטיין ותיירן בכיר של משרד התיירות, תעודות של חברות העושות סקרי דעת קהל וכן בשלל מגני הוקרה והצטיינות, והיד עוד נטויה.